Drama, FIP telenovelas

Trump ve Biden (YouTube video burada) arasında son zamanlarda "görkemli" ABD başkanlık tartışmaları izledikten sonra, ben aşağıda sizinle paylaşacak müşterilerimizden biri benzer bir dramatik e-posta ile karşılandı. Dolaylı olarak FIP Warrior organizasyonu yla ilgili önceki makalemizi doğruladı.


Sadece bu yeni drama bazı arka plan bilgi sağlamak için ...


FIP Warriors uzun facebook en popüler ve en büyük FIP kedi sahibi kendi kendine yardım organizasyonu olmuştur. Onlar (bizim tahmin) kedi sahipleri on binlerce Kedi Enfeksiyöz Peritonit tedavisi için GS-441524 çeşitli nitelikleri elde yardımcı oldu. Bu kendi kendine yardım organizasyonu kedi sahipleri ve Çin yerli GS-441524 üreticileri arasında bir köprü olarak hareket etti. Bugün FIP Warrior bölümleri Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa ve Asya'da bulunabilir.


Genel iyi çalışmasına rağmen, Facebook grubunun içinde birçok yöneticileri daha iyi kalite De teşekküllü GS-441524 kedi sahiplerine sağlayan daha satış yapma ile ilgileniyor gibi görünüyor. Ayrıca umutsuz ve bilgisiz kedi sahiplerini saygın markalardan uzaklaştırmak için çok tatsız uygulamalar da kullandılar. Bu uygulamalar şunlardır:


Kedi sahiplerine test edilmemiş, kalitesiz GS-441524 satış.


Test raporları nın olmadığını iddia ediyorlar.


Bunu yaparken hiçbir mali çıkarları olmadığını iddia ediyorlar.


Ürünlerini kedi sahiplerine tanıtmak için GS üreticilerinden talep edilen ücretler.


Kedi sahiplerini temsil etmedikleri markaları satın almaktan caydırmak için korkutma taktikleri kullanıyorlar.


FIP Warriors Group gönderilerinden temsil etmedikleri markalar la ilgili olumlu yorumları ve tedarikçi bilgilerini silin.


Konsantrasyonun doğru olmadığını, kalitenin iyi olmadığını, teklifin bir aldatmaca olduğunu ve rakibin GS'sinin tavsiye ettikleri markalardan daha yüksek nüks oranına sahip olduğunu iddia etmek gibi temsil etmedikleri markaların itibarını sarsmak için asılsız iddialarda bulunmak.


Bunu biliyoruz çünkü aynı zamanda FIP Warrior Group üyesi olan müşterilerimizin çoğu FIP Warrior Admins ile konuştukları deneyimlerinden bize bahsederler. Markamız hakkında bu şeyler söylendi, ama onların kedi tedavi konusunda bize güvenmeye karar. Her durumda, bize verdikleri güveni hak etmek için elimizden geleni yaptık. Bu Yöneticilerin yanlış iddiaları dolaylı olarak bizi daha şeffaf hale getirerek, gs-441524'ün en yüksek saflığını sunabileceğimizi ve web sitemizde belirtilenden eşit veya daha yüksek konsantrasyon ve hacimle sunduğumuzu göstermek için dahili test raporlarını yayınlamaya zorladı.


Ama bu yazı hakkında bize ya da FIP Warrior Admins davranışları ile hayal kırıklığı değildir. Aşağıda, bir önceki makalede ortaya ne daha fazla kanıt olarak size müşteriden e-posta paylaşın.


Bu Mutian (FIP Warriors tarafından temsil edilen bir marka) ve FIP Warrior Group Kurucusu arasında son kamu çamur-bulaşma değişimidir.


Oh... ama o bitmiş değil ... Bu çok kamu kınama için daha fazla kanıt sunmak için, Mutian sahipleri bize kendi özel iş tartışmaları ekran görüntüleri gösterdi.

2 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

SZYBKIE LINKI

PODĄŻAJ ZA NAMI

PŁATNOŚCI

  • YouTube