FIP Fighters Sellers & Admins'e Sesleniyor

GS'miz tarafından kurtarılan kedilerle ilgili mutlu haberleri bildirmeyi tercih ediyoruz. Ama... Son haftalarda birkaç kedi sahipleri Facebook'ta FIP savaşçıları forumda okudum bazı skandal mesajları paylaştı. Aşağıda örneklerden bazıları verilmiştir.


Ben şahsen Yaser Seif'e, Alexander Lucard'a biraz terbiyeli olmasını söylüyorum. Forumda rakip markaların satıcıları olduğunuzu biliyoruz. FIP Fighters forumu tamamen sizindir. Kedi sahipleriyle hiç meşgul değiliz. Bu yüzden satış yapmak için adımızı lekelemek gerek yoktur. Kedi sahipleri GS'nizi seçerse, harika. Kedilerini kurtaracağını umuyoruz. Eğer bizimkini seçerlerse, daha da iyi, daha yüksek bir konsantrasyon ve saflık elde ederler. Ve oldukça dürüst en düşük fiyatlı markalar daha iyi bir kalite GS orada satılan.


2019 yılından bu yana kedi sahiplerine yardımcı oluyoruz. Biz dünyanın dört bir yanından kaydedilmiş kedilerin sayısız video ve fotoğrafları var, biz üstleniyoruz klinik testler ve barınaklara yaptık GS bağışlar bahsetmiyorum bile. Bize dolandırıcı demek için, ne kanıtınız var? Birçok kedinin öldüğünü söylemek için, kaç tane? Onlar da kim? Markalarınızı kullanarak kaç kedi öldü?


GS'mizi uygun konsantrasyon ve saflıkta olduğundan emin olmak için düzenli olarak test ediyoruz. İşte raporumuzun bir örneği. Bunu markalarınız için mi yapıyorsunuz?


FIP Fighters yöneticisinden satıcıların davranışlarını yönetmesini ve iletişimi düzgün tutmasını istiyoruz. Biz forumda markalar hakkında kötü konuştuk hiç. Aynı nezaketi bize de vermenizi istiyoruz.


Her birimiz davalarımızı sunalım ve kedi sahiplerinin kiminle çalışmak istediklerine karar vermelerine izin verelim.

8 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

SZYBKIE LINKI

PODĄŻAJ ZA NAMI

PŁATNOŚCI

  • YouTube