FIP Savaşçıları ve FIP Savaşçıları Yöneticileri Hakkında Üzücü Gerçek

Aktualizacja: 7 wrz 2020

Biz her zamankinden daha fazla kedi sahiplerine yardım olarak, bazı çok sadık ve bize destek haline gelmiştir. (Muhtemelen kedilerini kurtarmaya yardım ettiğimiz içindir.) FIP Warriors ve FIP Fighters yöneticilerinin kötü davranışları hakkında bizi uyaran mesajlar üzerine bize mesajlar gönderdiler. Bu kötü davranışlar şunlardır:


1. Biz dolandırıcılığı olduğunu iddia ediyor.2. GS-441524'ümüzün düşük kalitede olduğunu iddia etmek, bağımsız olarak kendi başlarına test ettiklerini iddia ettikleri için düşük kalitededir. (burada bir ISO akredite laboratuvar tarafından bağımsız olarak yapılan gerçek test raporu)


3. Üçüncü taraf bayisi olduğumuzu iddia etmek. Sonra kedi sahipleri daha ucuz bir ürün satmak için devam edin. (Biz sadece ONE marka satmak. Kendi markamız. Haziran 2020'den bu yana, kendi formülasyonumuzu yapmak için özenle seçilmiş bir üreticiyle doğrudan çalışıyoruz. Markaların gerçek satıcıları olan FIP Warriors ve FIP Fighters Yöneticileri'nin aksine.)
İddialarının hiçbir kanıtını sağlamalarına kadar, bu Yöneticiler akıllara şüpheler yerleştirdiler ve kedi sahiplerini "onaylı" markalarından birine yönlendirdiler.


Bugün, FIP Warriors ve FIP Fighters'ın organizasyon olarak nasıl iş lettiğini ve "onaylı" markaların kendileri ve kedi sahipleri için gerçekten ne anlama geldiğini açıklığa kavuşturacağım.


Basitçe söylemek gerekirse, bu para ile ilgili. Her iki kuruluş da dev pazarlama ve satış hunileridir. Bugün, çevrimiçi en büyük GS-441524 satış kuruluşları dır, aynı yandan kedi sahiplerinin kendi kendine yardım kuruluşlarının satış gündemlerini gizli ve etkili tutmalarını sağlarlar. https://www.businessinsider.com/coronavirus-treatment-cats-fip-sold-10k-black-market-2020-6 okuyun

Bu kuruluşlar şu şekilde çalışır:


1. Birisi FIP tedavisi isteyen kendi gruplarından biri üzerinde sonrası.


2. Kedi sahiplerini ve hevesli yardımcıları temsil eden çeşitli Yöneticiler, 'Sizi çok iyi anımsadım' gibi bir dili kullanarak ya herkese açık ya da özel olarak yanıt verir. Yönetici bölgelere atanır ve satış hedefleri vardır. Diğer Yöneticiler kedi sahiplerinin rolünü oynar ve satış yöneticisinin iddia ettiği şeyi doğrulamak için gönderilere yanıt verir.3. Cat sahipleri kendi bütçe veya ödeme isteği dayalı bir marka doğru yönlendirilir. Onlar prim ürün gelemez, o zaman Mutian sunulmaktadır. Onlar fonları sınırlı ise, o zaman düşük fiyatlı bir marka sunulmaktadır. Her iki şekilde de, markalar bu platformlar ile komisyon ödeme anlaşması içine girmiş sürece, onlar kedi sahipleri için teşvik edilmektedir.


Yöneticiler gerçek satıcılardır. Markalarımıza güvenilmeyeceğini iddia etseler de, bu yöneticiler kedi sahiplerinin %100 güvenilmemesi gereken yöneticilerdir. Biz ışıkta faaliyet göstererek, FIP tedavisi ve bilgi açıkça sunan, onlar karanlıkta faaliyet, onlar görevlendirilen satıcılar başka bir şey olduğunda tarafsız hevesli yardımcıları olarak kendilerini gizleme.Peki neden bizim hakkımızda kötü konuşuyorlar...?


Çünkü biz onların rakibiyiz. Mafya benzeri ağları aracılığıyla GS'yi satmayı hiç talep etmedik. Bu nedenle, onların "onaylı" markalarından biri değiliz. Biz onların iş uygulamaları sevmiyorum çünkü uzun zaman önce onlarla iş yapmamaya karar verdi ve zaten çok kalabalık ve çekişmeli ABD pazarına GS-441524 sunmak istemiyorum. Ne cazCurefip.com onay olmadan ve FIP Warrior ve FIP Fighter ağına ödeme yapmadan FIP tedavisi sağlayabilir düşünüyorum? Söylemeye gerek yok, bizden hoşlanmıyorlar. Biz yararlı (manipülatif değil) insanlar ile, marka doğrudan satın alma basit şeffaf işlemler isteyen müşteriler çekmek. İsim leri curefip.com ile bitmiyor. Aynı zamanda kendi gruplarının üyesi olan müşterilerimiz bizi alenen savunduklarında, bloklar oluyorlar. Allah korusun birisi curefip en kaliteli GS sağlamak ve uzak platformlar ve yöneticiler iş almak öğrenmek gerekir. Yorumlar silinir ve gruptan atılan kişi. Aksine, bu yöneticiler bizim curefip gruba katılmak için kedi sahipleri olarak poz. Ardından, kedi sahiplerini FIP Warrior veya FIP Fighter gruplarına yönlendirerek curefip grubundaki herhangi bir gönderiye yanıt veren ilk kişi olmak için herkese açık ve özel mesajlar ve mücadeleler gönderin.Az önce yazdıklarımız bazı kedi sahipleri için oldukça üzücü gelebilir. Bu konuda çok uzun zamandır sessiz kaldığımız için. Ama bu kadarı yeter.


Kedi sahipleri olarak, rahat ve güven hissediyorum kimden özgürce yardım aramak gerekir. FIP Warriors veya FIP Fighters'tan yardım almanızı engellemek için burada değiliz. Sadece dikkatli olmanızı istiyoruz ve onların sözlerine %100 güvenmeyin. Gizli amaçları ve gizli gündemleri var. Bu gruplarda iyi ruhlar var. Ancak, bir bütün olarak, her iki grup çok etik olmayan bir temelde faaliyet göstermektedir. Dürüst, açık ve açık yolumuza devam edeceğiz. Umarız çalışma şeklimizi beğenirsiniz ve bizi desteklersiniz. Size destek olmak ve kedilerinizi FIP'ten kurtarmak için elimizden geleni yapacağız.Yayınlayan: curefip.com

Bunu okuması gereken biriyle paylaşın.

21 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

SZYBKIE LINKI

PODĄŻAJ ZA NAMI

PŁATNOŚCI

  • YouTube