GS-441524 Online Nasıl Satın Alınır?

Aktualizacja: 2 wrz 2020Niel Pedersen ve California Davis Üniversitesi'nde araştırma ekibi tarafından çığır açan klinik araştırmanın yayınlanmasıyla, GS-441524'ün kedi sahipleri ve tıp uygulayıcıları ve FIP ile kedilerin tedavisinde etkinliği konusunda küresel bir farkındalık artıyor.


* Kedi Bulaşıcı Peritonit Virüsü (FIPV), kedinin bağışıklık sistemine saldırır, beyaz kan hücrelerini taşıma olarak kullanır, kendini vücut boyunca çoğaltır ve yayar. GS-441524, FIPV'nin vücut içinde çoğalmasını önleyerek kedinin kendi bağışıklık sisteminin iyileşmesine izin vererek çalışır. GS-441524'ün keşfinden önce, kedilerde FIP ölüm oranı>% 90'dır. GS-441524'ü keşfettikten sonra, erken aşamada yeterli doz verildiğinde hayatta kalma oranı>% 90'dır.


Oku: Kedim FIP'ini Tedavi Etmek İçin Doğru Doz Nedir


Bu yazıdan (06.2020) itibaren, sadece Çin'deki ilaç şirketleri tedaviye hazır formda GS-441524 üretmektedir. Ancak, internet sayesinde, bu ilacı satın almak için Çin'e gitmek zorunda değilsiniz. Dünyanın dört bir yanından kedi sahipleri, Çinli üreticilere ve e-ticaret web sitelerine bağlantıları olan kendi kendine organize çevrimiçi gruplar aracılığıyla GS-441'i edinebilir.


FIP Warriors - ABD'de, dünyanın dört bir yanından bağlı bölümlerle kuruldu.

Mutian - Çin dışındaki ülkelerde görünen ilk markalardan biri. Bayi ağları üzerinden satılır.

Curefip - GS-441524'ün öncü çevrimiçi siparişi. Bilgili ve yardımcı müşteri hizmetleri ile hızlı ve verimli.


Bugün, hızlı bir Facebook veya Google aramasıyla, bölgenizdeki bir kendi kendine yardım grubuna katılırken kendi dilinizde iletişim kurabilirsiniz. Bu iyi haber! FIP tedavisi tıbbın 21. yüzyıl demokratikleşmesinin ön saflarında yer almaktadır. Ancak, bu yeni yaklaşımla ilişkili riskler vardır. Bilginin sorumluluğunu ve araştırmasını doktorlardan kedi sahiplerine size kaydırır. Size GS sunan birden fazla kişiyle karşılaşabilirsiniz. Peki, satın almak için doğru markayı veya satıcıyı nasıl seçersiniz?


1. Fiyat değil, itibar seçin. Doktorlar da en ucuz ilacı almazlar, ne de almalısınız. Birkaç ay önce, iki özel GS markasını kullanırken GS tedavisi sırasında birçok kedinin öldüğü dünya çapında kendi kendine yardım gruplarına rastladı. Bu 2 marka da o sırada piyasadaki en ucuz marka oldu.


GS'nin etkinliği göz önüne alındığında, bu oldukça sıra dışı bir durumdu. İnsanlar hızlı bir şekilde bu 2 markanın kalitesinden şüphe etmeye başladı. Araştırma ve testlerden sonra, bu markaların GS konsantrasyonlarını abarttığı raporları ortaya çıkmaya başladı. Talep edilen 15mg / ml'lik konsantrasyon, bazı direklere göre gerçekte sadece 7-8mg / ml idi. Bu markaları kendimiz test etmedik ve sadece kendi kendine yardım gruplarından okuduğumuz mesajları yeniden düzenledik.


Ayrıca, formülasyonları, bir üretim partisinden diğerine pH ve viskozitede gözlenebilir değişiklikler ile stabil değildi. Kaliteli ilaç üretmek bilgili kimyagerler, hassas ekipmanlar ve yüksek saflıkta kimyasallar gerektirir. Hiçbiri ucuza alınamaz. Peki nihai ürün nasıl ucuz olabilir? Kedinizin hayatı ile kumar oynamak istemiyorsanız, ucuz GS'yi SEÇMEYİN.


2. Mümkün olduğunca doğrudan markanın web sitesinden veya yetkili satıcısından satın alın. Satın aldığınız kişinin yetkili bir satıcı olup olmadığını bilmiyor musunuz? Markayı e-postayla gönderin ve doğrulayın. Markayı çevrimiçi bulamıyorsanız, tamamen önlemek en iyisidir. GS pahalı bir tedavi olduğundan, birkaç vicdansız bayinin su ile seyreltilmesi veya teslimat sırasında bir markadan diğerine geçmesi için teşvik vardır. Sık sık olmaz. Ama geçmişte oldu.


3. Konuştuğunuz satıcı FIP hakkında bilgili mi? Kedinizin durumunu anlamak ve tüm sorularınızı şeffaf bir şekilde cevaplamak için çaba gösteriyor mu? Tedavilerin nasıl tamamlanacağını, bu teşebbüsle ilişkili riskleri ve zorlukları net bir şekilde açıklıyor mu? En önemlisi, söyledikleri mantıklı mı?


Satıcının size yardım etmeye değil, paranızı almaya çalıştığını hissediyorsanız, önerimiz devam etmek ve başka birini bulmaktır. GS sağlamak bir iş olsa da, bunu yapan satıcı hizmet ettikleri insanları ve kedileri de önemsemelidir. Eğer satıcı sadece parayı önemsiyor gibi görünüyorsa, o zaman para için vicdansız şeyler yapma şansı daha yüksektir.Yukarıda yazdığımız şeylerin çoğu sağduyu. Bir FIP'in teşhisi altında, karar vermek çok zor olabilir. Şüphe duyduğunuzda bize yazın. Sizi doğru gruba bağlamaktan veya bilgi için doğru yöne yönlendirmekten mutluluk duyuyoruz.Yayınlayan: curefip.com

Facebook: https://www.facebook.com/fipcure

Bunu okuması gereken biriyle paylaşın.

1,734 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

SZYBKIE LINKI

PODĄŻAJ ZA NAMI

PŁATNOŚCI

  • YouTube