Gururlandık ama...

Aktualizacja: 12 paź 2020

CUREFIP.COM'daki iş günleri asla sıkıcı değildir. Bugün, sıkıntılı bir FIP kedi sahibi ona emrettiği şişeleri neden göndermediğimizi bilmemiz için bize mesaj attı. (Daha sonra bize nasıl mesaj gönderdiğini anlatacağım) Bazı sorular dan sonra hem O ve ben şok oldu! O dolandırıldı ve biz kopyalandık. Burada sadece bizim farkındalık [curefip411.com] geldi bir web sitesinin bazı ekran görüntüleri vardır.


Bu sahte web sitesinin sahipleri web sitemizde sürüm 1.0 'FIP artık bir ölüm cezası' sloganı kopyalanır.

Ayrıca SSS ve ürün sayfalarımızı da kopyaladılar. Ama sadece sahte giysi ve çanta gibi, ben onların iş kalitesi oldukça kötü olduğunu kabul edeceğini düşünüyorum.


Web sitesi fip warriors ile bağlantılı olduğunu iddia ediyor. Ayrıca 5000'den fazla kediyi kurtardıklarını da iddia ediyorlar. Bu iddia doğruysa, bir şekilde FIP Warriors Group ile bağlantılı olmalıdır. EĞER FIP Warriors Yöneticileri CUREFIP.COM'ı alçaltmak için yanlış iddialarda bu kadar tutarlıysa, neden FIP Warriors'a bağlı kişiler bizi kopyalamak için sahte bir web sitesi yapıyor?


İronik bir anlamda, birinin bizim hakkımızda bu kadar övgüye değer düşünmesi bizi gururlandırdı. FiP Tedavi topluluğu içinde, insanların arzuladığı FIP Warrior Group içinde bile itibar ve saygınlık düzeyine erişmiş olmamız oldukça dolaylı bir teyittir. Ancak, biz bilmeyen kedi sahiplerinden etik olmayan kar bizim çaba schwarzfahren curefip441.com yöntemi kınamak gerekir.


Ve unutmayın ... Kedi sahibinin gerçek CUREFIP.COM nasıl bulduğunu sana açıklatırım. Bu gerçekten üzücü! Bu sayfaya bir göz atın. https://curefip441.com/pages/our-guarantee

Bu sayfadaki {here} bağlantısını tıklarsanız, bu sayfa gerçek CUREFIP.COM bize ulaşın sayfasına gider. Bu yüzden insanları paralarını dolandırdılar, sonra da pisliği temizlemeyi bize bırakıyorlar. Ne kadar zeki...


Bu sahte web sitesi sahiplerinin nedenleri ve niyetleri hakkında ne ortaya çıkarır? Bize göre, diğer insanların sıkı çalışmalarından kâr ederek hızlı para kazanmak istediklerini mi söylüyor? Onlar 'nasıl' ve 'neden' umurumda değil, ne de diğer insanlar veya kediler zarar. Çalışmalarının kalitesi ya da özgünlüğü umurlarında değil mi? Satış yapmak için insanları kandırmaya mı istekliler?


Burada bu aptal web sitesinin arkasındaki kişinin WeChat hesabıdır. Web sitesi Şangay'dan olduğunu iddia ederken, hesap nanjing merkezli olduğunu gösterir.


Bu, curefip441.com hakkındaki eğlenceli araştırmamızı özetliyor. GS kalitesinin web sitelerinin kalitesinden daha iyi olmasını umuyoruz. Kedisine ihtiyacı olan tedaviyi almak için kedi sahibi ile birlikte çalışacağız. Bunu hazırlayan herkese gelince, lütfen sadece bir web sitemiz olduğunu unutmayın: CUREFIP.COM.


Yayınlayan: Curefip.com

Bu makaleyi okuması gereken biriyle paylaşın.

14 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

SZYBKIE LINKI

PODĄŻAJ ZA NAMI

PŁATNOŚCI

  • YouTube