Kedim FIP'ini Tedavi Etmek İçin Doğru Doz Nedir?Kedinizin kedi enfeksiyöz peritoniti (FIP) tedavisi başarı oranını en fazla etkileyen 4 faktör vardır.

  1. Kedinizin FIP enfeksiyonunu tedavi etmek için antiviral bir ilaç olan GS-441524'ü seçin.

  2. Kediniz FIP için tedavi edilirken diğer besinleri tedavi edin

  3. Öğrenir bulmaz FIP'yi tedavi edin. Gecikmeler önlenebilir ölüme neden olur.

  4. Kullanılan dozaj. Doğru dozajlar, yaşam ve ölüm, nüks ve nüks olmayanlar arasındaki fark olabilir.

GS-441524 ve kedilerde FIP tedavisinde etkinliği üzerine kapsamlı bir şekilde yazdık. (Bu makaleleri buradan okuyabilirsiniz.) GS şu anda FIP virüsüne karşı klinik olarak kanıtlanmış tek tedavidir. Kediniz FIP enfeksiyonunun bir sonucu olarak bir dizi fiziksel iyileşme yaşayabilir. Daha eksiksiz bir iyileşme için bu komplikasyonları FIP ile birlikte tedavi edin. İşte KÖTÜ haberleri. Zamanında bir FIP teşhisi genellikle bizim kontrolümüz dışındadır. FIP'in non-effusive DRY formunun enfeksiyonu erken aşamalarında teşhis etmek özellikle zordur. Veterinerler, olasılıkları bir FIP enfeksiyonuna kadar daraltmak için çok sayıda kapsamlı ve pahalı testler yapmak zorundadır, bu, çoğu veteriner ve kedi sahibinin, kedi hala nispeten sağlıklı göründüğünde yapmakta isteksizdir. Bugün kesin bir FIP testi mevcut değildir. Çoğu zaman FIP'li kediler enfeksiyonun son aşamalarında doğru teşhis edilir. Curefip.com'da, gelecek nesiller için uygun fiyatlı ve kesin bir test oluşturmak için çalışıyoruz. İyi haberler burada. Doğru bir FIP teşhisinin zamanlamasını iyileştirmek için yapabileceğimiz çok az şey olsa da, aşağıdaki önerilen doza bağlı kalarak FIP tedavilerinin başarı oranını arttırmak için yapabileceğimiz çok şey var. Dozaj tablomuz, yaklaşık 1000 kedinin tedavi sonuçlarını analiz ettikten ve 4 kıtada veteriner hekimlerle tedavi gözlemleri değiştikten sonra oluşturuldu.


Islak FIP: 6mg / kg vücut ağırlığı Kuru FIP: 8 mg / kg vücut ağırlığı Oküler FIP: 10 mg / kg vücut ağırlığı Nörolojik FIP: 10 mg / kg vücut ağırlığı


Kedinizin FIP tedavisi için verilecek tam GS miktarını belirlemek için dozaj hesaplayıcımızı kullanın. Masaya inerken FIP enfeksiyonunun yerçekimi artar. Günlük yeterli doz verildiğinde, FIP viral replikasyonu yavaşlar ve sonunda durur. Kedinizin bağışıklık sistemi iyileşmeye başlar. Rahat nefes alma, artan iştah ve fiziksel aktiviteler, sahiplerin seslerine ve dokunuşlarına daha duyarlı, bulutlu gözlerin temizlenmesi gibi 3-5 gün içinde belirgin iyileşme belirtileri göreceksiniz. İşte biz nörolojik FIP iyileşme tedavi bir kedi bir video.

Her kedinin GS tedavilerine farklı tepki verdiğini belirtmek önemlidir. Tablonuz her bir FIP enfeksiyonu tipi için önerilen en düşük dozajları temsil etmektedir. Kedinizin tedaviye yanıtı açık değilse veya kediniz GS tedavisi sırasında gerileme yaşarsa veya GS tedavisi tamamlandıktan kısa bir süre sonra nüksetme yaşarsa daha yüksek dozaj verilmelidir.


FIP'ye yenik düşmüş, GS tedavisi sırasında gerilemeler yaşadı veya GS tedavisinin tamamlanmasından sonra bir nüksetme, doktorlar arasındaki ortak fikir birliği ya tedavinin çok geç başlamış olmasıydı, böylece kediler 2-3 gün içinde öldü tedaviye başlamak; veya kediye yetersiz günlük GS-441524 dozajı verildi. İkinci durumda, kedilerin başlangıçta iyileştirici fiziksel koşullar sergileyeceğini gözlemledik. Fakat aniden, fiziksel semptomlarda gerileme yaşarlardı. İyileştirmeler sadece daha yüksek bir dozaj verildiğinde yeniden başladı.


Her zaman olduğu gibi, kedinizin FIP tedavisi ile ilgili sorularınız varsa bizimle iletişime geçin. Uzmanlarımız bilgi ve deneyimlerini sizinle paylaşmaktan mutluluk duyacaktır.


Yayınlayan: Curefip.com https://www.facebook.com/fipcure Bunu okuması gereken biriyle paylaşın.

113 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

SZYBKIE LINKI

PODĄŻAJ ZA NAMI

PŁATNOŚCI

  • YouTube