Neden 20mg/ml GS-441524 formülasyonu?

Aşağıdaki 3 durum için özel olarak 20mg/ml GS-441524 formüle ettik.


Sebep #1: RELAPSE!


Bir kedi görünüşte savaştı ve FIP virüsü karşı kazandı, sadece birkaç hafta veya ay sonra kurbanı olmak için bu korkunç olay. Nüks tüm markaların başına gelirse. Nüks eden vakaların bazıları kullanılan GS kalitesiz kaynaklanır. Diğerleri yanlış doz nedeniyle vardır. Ve tabii ki, kontrol edebildiğimiz genetik ve çevresel faktörler var.


Relaps kesinlikle bizim marka kullanarak kediler oldu. 1000 kediyi tedavi ettikten sonra, markamızı kullanarak nükseden kedilerin yüzdesini %2,6 olarak hesapladık. (FIP ile 1000 kedi tedavi nasıl ve ne öğrendiklerini okuyun.)


Ama daha sık kedi sahipleri başka bir marka kullanarak tedavi tamamladıktan sonra kedi relaps sonra bize ulaşın. Genellikle eski marka inançlarını kaybetmiş, ya da sadece başka bir nüks önlemek umuduyla başka bir marka denemek istiyorum. Yardım için bize gelen nüks vakalarının büyük bir kısmı ilk tedavi sırasında Oral GS-441524 kullanmislar. (Sözlü GS-441524 hakkında blogumuzu okuyun)


Sebep #2: Büyük Kediler


1000 + kedi tedavi ettikten sonra bile, hala formüle diyetler yeme büyüdü modern kedilerin boyutu ve ağırlığı şaşırıyoruz. 5, 6, hatta 7 kg kedi fotoğraf ve video almak için nadir değildir. Büyük kediler için, 15mg/ml kullanarak enjeksiyonlar zor ve ağrılı olabilir.


Örnek: Nörolojik FIP'li 5 kg'lık bir kedi


15mg/ml kullanarak, bir enjeksiyon 3.33ml gerektirir

20mg/ml kullanarak, bir enjeksiyon 2.50ml gerektirir


Yukarıdaki hesaplamadan da görebileceğiniz gibi, 20mg/ml formülasyon kullanarak enjeksiyon başına kediniz 0.83ml tasarruf edecektir. Deri altı enjeksiyonları aşina olmayanlar için, 0.83ml enjekte etmek sıvı bir yeridir.


Neden #3: Nörolojik FIP Olguları


Nörolojik semptomlardan muzdarip kediler için tedavi için pencere hızla kapanıyor. FIP virüsü miktarı ve bir kedinin vücudundaki ilerlemesi biyolojik kapanma noktasına ulaşıyor. Nörolojik semptomları olan kediler FIP virüsünün daha fazla kopyalarını tutuklamak için büyük miktarda GS-441524'e ihtiyaç duyarlar. Ancak o zaman bu kedileri ölümün eşiğinden döndürüp iyileşme sürecine başlayabiliriz. Ortalama nörolojik semptomları olan kediler en uzun tedaviyi ve en büyük dozu gerektirir. Nörolojik olgular için, biz kuvvetle günde iki 20mg / ml enjeksiyonları vermek öneririz, 12 saat arayla; günlük önerilen dozun% 50 kullanarak her enjeksiyon. Deneylerimizden, FIP virüsüyle savaşmak için bir kedinin kan dolaşımına yeterli miktarda GS-441524 sağlamanın en güvenli yolu budur.


Biz büyük ölçüde yeni 20mg / ml formülasyon FIP tedavisinin başarı oranını artırmak, kedi sahipleri ve doktorlar GS-441524 yönetmek daha kolay bir zaman için izin umuyoruz.


Bu makaleyi okuması gereken biriyle paylaşın.


Yayınlayan: curefip.com

23 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

SZYBKIE LINKI

PODĄŻAJ ZA NAMI

PŁATNOŚCI

  • YouTube